KolorowyKoszyk.pl

VOIGT Smelpol VC440 Środek myjący i neutralizujący odory 1l

Dostępność: Brak towaru
EAN: 5901370000148
Cena: 37,62 zł 37.62
ilość szt.
Zyskujesz 3 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Dane techniczne

Opakowanie jednostkowe 1 szt.
Forma Koncentrat
Przeznaczenie Do gruntownego czyszczenia
Pojemność 1L

Opis

VOIGT Smelpol VC440 Środek myjący i neutralizujący odory to profesjonalny preparat do mycia i dezynfekcji wszystkich powierzchni wodoodpornych o działaniu bakterio i grzybobójczym. Skuteczność preparatu polega na rozkładaniu szkodliwych związków siarkowodorowych w procesach gnilnych. Produkt doskonale rozpuszcza tłuszcze, oleje, woski i białka.

VOIGT Smelpol VC440 Środek myjący i neutralizujący odory posiada przyjemny cytrusowy zapach, eliminując wszelkie nieprzyjemne wonie. Preparat niweluje zapachy spalenizny. Nadaje się również do usuwania farby drukarskiej. Może być stosowany do powierzchni mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt.

VOIGT Smelpol VC440 Środek myjący i neutralizujący odory znajduje szerokie zastosowanie w zakładach przemysłu spożywczego, w kuchniach, ubojniach i rzeźniach, restauracjach, kantynach, hotelach czy w innych obiektach użyteczności publicznej. Nadaje się również do stosowania w oczyszczalniach ścieków, toaletach stacjonarnych i na składowiskach śmieci.

Specyfikacja:

  • Ilość: 1 szt.
  • Pojemność: 1l
  • Opakowanie: plastikowa butelka/zielony nadruk
  • Przeznaczenie: gruntowne czyszczenie

Sposób użycia:

Zalecane stężenia: mycie posadzek i powierzchni wodoodpornych: w kuchniach i rzeźniach, zakładach przemysłu spożywczego 10% (1 I środka na 10 I wody), w toaletach 2% (200 mI środka na 10 I wody), w oczyszczalniach ścieków 0,001% (10 mI środka na 1 000 I wody); kosze i pojemniki na odpady, śmieciarki 1% (100 mI środka na 10 I wody). Wydajność 1 litra preparatu przy zastosowaniu metody rozpylania wynosi około 400 m2. Roztwór przygotować bezpośrednio przed użyciem. W celu mycia i dezynfekcji powierzchni pokryć preparatem dezynfekowane powierzchnie i pozostawić na odpowiedni czas, a następnie spłukać wodą.  Powierzchnie mające kontakt z żywnością należy spłukać wodą o jakości wody pitnej. Umyte i zdezynfekowane powierzchnie mogą być użytkowane bezpośrednio po procesie dezynfekcji. Pomieszczenia, w których dokonywano mycia i dezynfekcji powierzchni nie wymagają wentylacji.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl