KolorowyKoszyk.pl

Trawa Sportowa BIOPON 5kg

Dostępność: Brak towaru
Cena: 131,98 zł 131.98
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

BIOPON Trawa sportowa jest innowacyjną, specjalistyczną mieszanką gazonową przeznaczoną do obsiewania boisk, placów zabaw, terenów sportowych oraz innych powierzchni odznaczających się wzmożoną intensywnością użytkowania. Produkt zapewni doskonały wygląd trawy, cechującej się żywym odcieniem zieleni oraz łatwością w pielęgnacji. Sprawdź sam!

BIOPON Trawa sportowa zawiera starannie opracowany skład charakteryzujący się doborem odpowiednich składników, które gwarantują uzyskanie zwartej murawy, wyjątkowo wytrzymałej na deptanie i ugniatanie. Dzięki temu preparat możesz wykorzystać do obsiewania terenów sportowych i boisk, a także placów zabaw. Produkt zamknięto w opakowaniu o wadze 5 kg, dlatego wystarczy na aż 200 m².

BIOPON Trawa sportowa jest produktem stworzonym przez markę Biopon należącą do firmy BROS. Przedsiębiorstwo działające w Polsce od ponad dwudziestu lat z każdym sezonem poszerza swój asortyment o kolejne innowacyjne rozwiązania. Firmie zależy na komforcie oraz wygodzie klientów, dlatego dba o to, by jej preparaty były skuteczne, a działanie długotrwałe. Składniki produktów są starannie selekcjonowane, a do ich wytwarzania stosuje się najnowsze dostępne technologie.

Specyfikacja:

  • Opakowanie: 5 kg
  • Wydajność: 200 m²

Opinie o produkcie (0)

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Szablony Shoper Modern™ Szablon Wiadomości Email
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl