KolorowyKoszyk.pl

Spray na owady biegające BROS 007 500ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 15,61 zł 15.61
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

BROS - 007 na owady biegające jest nowoczesnym preparatem wyprodukowanym przez renomowaną markę BROS, przeznaczonym do zwalczania owadów biegających, takich jak karaluchy, prusaki, mrówki, pluskwy, pchły czy rybiki. Posiada postać mikrokapsułek o długotrwałym działaniu, które dają natychmiastowy efekt po zastosowaniu.

 

BROS - 007 na owady biegające jest produktem gotowym do użycia bez konieczności rozcieńczania. Wykazuje wysoką skuteczność do 12 tygodni od pierwszego zastosowania. Powoduje tzw. "efekt domina", polegający na tym, że w momencie kontaktu owada z preparatem mikrokapsułki przyczepiają się do jego ciała i w ten sposób przenoszone są na inne osobniki z gniazda, które nie zetknęły się bezpośrednio z tym owadobójczym środkiem. Dochodzi wówczas do likwidacji całej populacji owadów biegających.

 

BROS - 007 na owady biegające można stosować w domach, na balkonach, tarasach, podjazdach, w pomieszczeniach gospodarczych i wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba. Substancja czynna zawarta w mikrokapsułkach przedostaje się do układu pokarmowego owadów oraz przenika przez ich pancerzyk i w ten sposób zabija szkodniki.

 

Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Z odległości 20-30 cm równomiernie opryskiwać miejsca występowania owadów (listwy podłogowe, miejsca za kuchenką itd.) do ich zwilżenia (ok. 50 ml/m²). Powierzchnie porowate opryskiwać obficie, aż do ich silnego zwilżenia (ok. 75 ml/m²).

 

Uwaga! Mycie opryskanych powierzchni skraca czas działania preparatu.

 

Skład: cyfenotryna 0,1 g/100 g (0,1%), geraniol 0,001 g/100g (0,001%)

 

UWAGA: Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Produkt jest przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych.

 

Objętość: 500 ml

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Szablony Shoper Modern™ Szablon Wiadomości Email
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl