KolorowyKoszyk.pl

Mikrobiologiczny preparat do degradacji szamba MICROBEC BIO 1,2kg o zapachu cytryny

Dostępność: Brak towaru
Cena: 43,10 zł 43.10
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

BROS - Microbec BIO aktywator to wysokojakościowy, innowacyjny i enzymatyczny preparat do biodegradacji zawartości szamba oraz przydomowych ekologicznych oczyszczalni ścieków renomowanej marki BROS, cenionej na rynku za skuteczne i przystępne cenowo wyroby. Systematyczne stosowanie Microbec'u wpłynie korzystnie na zmniejszenie częstotliwości opróżniania szamb, zmniejszenie ilości osadów w zbiornikach i przyczyni się do upłynnienia ich zawartości, co z kolei ułatwi biologiczny rozkład bądź wywożenie.

 

BROS - Microbec BIO aktywator nie tylko redukuje nieprzyjemny zapach, ale sam jest źródłem orzeźwiającej, cytrynowej woni, która umila jego stosowanie. Produkt zawiera dziesięć razy więcej aktywnych bakterii w porównaniu do preparatów uniwersalnych. Znacząco przyspiesza rozkład nieczystości na proste i nieszkodliwe związki mineralne, które w dalszej kolejności można bezpiecznie odprowadzać do gruntu.

 

BROS - Microbec BIO aktywator ma skuteczny i bezpieczny skład. Zawiera kompozycję zapachową, mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo-czynnych oraz mniej niż 5% enzymów, m.in. celulazy, lipazy i amylazy. Obecna w recepturze celulaza rozkłada papier, a lipaza tłuszcze, doprowadzając w ten sposób do oczyszczenia zbiornika. Preparat zmniejsza też ilość gęstego szlamu, dzięki czemu nie trzeba go często wybierać.

 

Waga: 1,2 kg

 

Postać: Proszek

 

Zapach: cytrynowy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Szablony Shoper Modern™ Szablon Wiadomości Email
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl