KolorowyKoszyk.pl

Mikoryza BIOPON Uniwersalna 100ml

Dostępność: Brak towaru
EAN: 5904517008335
Cena: 19,86 zł 19.86
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Dane techniczne

Wydajność 20 roślin
Opakowanie jednostkowe 100ml
Forma Mikoryza
Przeznaczenie Uniwersalne

Opis

BIOPON Mikoryza uniwersalna to szczepionka dla wielu gatunków i rodzajów roślin, która wzmacnia, uodparnia  na różne patogeny występujące w glebie oraz pobudza wzrost, utrzymując rośliny w doskonałej kondycji. Mikoryza to współpraca pomiędzy różnymi gatunkami roślin a grzybami. Konkretnie jest to symbioza korzeni roślin z dopasowanymi do ich potrzeb grzybami. Daje to obopólne korzyści, gdyż sprzyja wzrostowi kwiatów i krzewów, szczególnie w glebach ubogich w substancje odżywcze. Podawanie szczepionki mikoryzowej niesie wiele korzyści. Rośliny pobierają więcej wody i składników odżywczych, co sprzyja lepszemu wzrostowi i doskonałemu zdrowiu. W wyniku tego stają sie bardziej odporne na choroby odglebowe, intensywnie kwitną i owocują. Poza tym lepiej znoszą okresy suszy, zmiany temperatur oraz niekorzystny odczyn pH gleby

BIOPON Mikoryza uniwersalna jest szczepionką, która początkuje współpracę między roślinami i grzybami. Jest to rodzaj żywej grzybni, dobranej pod kątem rodzaju roślin. Szczepionka endo-mikoryzowa stosowana jest do kwiatów, roślin ozdobnych i warzyw. Polecana do uprawy pelargonii, petunii, róż, surfinii, roślin doniczkowych, krzewów ozdobnych, drzew liściastych, warzyw, drzewek owocowych, truskawek i innych.

BIOPON Mikoryza uniwersalna zawiera specjalnie wyselekcjonowane grzybnie endo-mikoryzowe. Preparat posiada wygodną postać preparatu w formie proszku. Butelka z zakrętką umożliwia bezproblemowe, wielokrotne otwieranie i zamykanie produktu oraz zabezpiecza go przed dostępem wilgoci. Nie ma konieczności zużycia całej szczepionki zaraz po otwarciu opakowania. Stosowanie szczepionki mikoryzowej poprawia dobrostan kwiatów, krzewów i warzyw, zmniejsza konieczność stosowania nawozów i środków ochrony roślin.

Specyfikacja:

  • Opakowanie: 100 ml
  • Wydajność: 20 roślin
  • Częstotliwość: 1 raz w życiu rośliny
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl