KolorowyKoszyk.pl
605 200 813 Szybka wysyłka

Koncentrat na komary i meszki BROS Bagosel 50ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 21,77 zł 21.77
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Bros Bagosel 100EC to skuteczny środek w formie koncentratu, który efektywnie zwalcza komary oraz meszki. Przeznaczony jest do oprysku terenów otwartych, a także zamkniętych pomieszczeń.

 

Bros Bagosel 100EC jest niezwykle wszechstronny, gdyż można stosować go zarówno metodą oprysku, jak i zamgławiania. Skutecznie zwalcza uciążliwe owady na terenach otwartych, co okaże się szczególnie korzystne np. podczas imprez na świeżym powietrzu organizowanych latem. Środek świetnie sprawdzi się także w pomieszczeniach użyteczności publicznej i przemysłowej, efektywnie odstraszając komary i meszki.

 

Bros Bagosel 100EC można stosować w ogrodzie oraz innych miejscach, w których wylęgają się komary i meszki. 50 ml preparatu wystarcza do oprysku nawet 100 metrów kwadratowych, dzięki czemu produkt jest niezwykle wydajny. Zwalczy uciążliwe owady latające na dużych terenach otwartych, takich jak parki, otoczenie ośrodków wypoczynkowych czy obiekty rekreacyjne. Odstrasza meszki i komary stosowany zarówno metodą oprysku, jak i znacznie wydajniejszą metodą zamgławiania. Znakomicie sprawdzi się też w pomieszczeniach mieszkalnych, gospodarczych oraz użyteczności publicznej, takich jak magazyny czy obiekty handlowe.

 

Sposób użycia:

  • zwalczanie komarów:

- wewnątrz pomieszczeń opryskiwać miejsca zacienione,

- na zewnątrz zabiegi wykonać przy bezwietrznej pogodzie w porze wzmożonej aktywności owadów tj.: wczesnym rankiem lub późnym popołudniem

- nie opryskiwać powierzchni otwartej wody.

- 50 ml preparatu rozpuścić w 6,5 l wody (stężenie 0,75%).

 

  • zwalczanie much:

- opryskiwać miejsca nasłonecznione jak ściany, okapy, framugi drzwi i okien, a także miejsca składowania odpadków (pod warunkiem, że nie będą wykorzystane jako karma dla zwierząt).

- 50 ml preparatu rozpuścić w 2,5 l wody (stężenie 2%). Przygotowanym roztworem opryskać 50 m2. Pomieszczenia mogą być użytkowane bezpośrednio po oprysku.

 

Skład: etofenproks 10 g/100 g (10%)

 

Numer pozwolenia: 6364/15

 

Objętość: 50 ml

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Szablony Shoper Modern™ Szablon Wiadomości Email
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl