KolorowyKoszyk.pl

CILLIT Płyn do czyszczenia toalet ICE FRESH - kamień i rdza, 750 ml

Dostępność: brak towaru
EAN: 5900627050691
Cena: 6,29 zł 6.29
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Dane techniczne

Opakowanie jednostkowe 1 szt.
Forma Płyn
Przeznaczenie Zapobiega osadzaniu się kamienia, działa bakteriobójczo
Pojemność 750ml

Opis

CILLIT Płyn do czyszczenia toalet ICE FRESH - kamień i rdza to innowacyjny, wysokojakościowy płyn do czyszczenia toalet, który skutecznie usuwa brud oraz osady z kamienia i rdzy, pozostawiając niezwykle świeży, orzeźwiający zapach w całej łazience.

CILLIT Płyn do czyszczenia toalet ICE FRESH - kamień i rdza należy stosować regularnie, gdyż dzięki temu muszla klozetowa będzie idealnie czysta. Produkt odznacza się przyjemnym, świeżym zapachem. To skoncentrowany płyn, niezwykle skutecznie usuwający kamień i rdzę.

CILLIT Płyn do czyszczenia toalet ICE FRESH - kamień i rdza to opakowanie o pojemności 750 ml z wygodnym aplikatorem ułatwiającym użytkowanie, który pozwala na zastosowanie środka także bezpośrednio pod krawędź muszli.

Skład: <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa.

Sposób stosowania:

  • Podnieś deskę sedesową, skieruj otwór butelki pod obrzeże toalety i zacznij aplikację.
  • Naciskając butelkę ostrożnie nanieś płyn na powierzchnię muszli, pozwalając aby dokładnie ją pokrył.
  • W przypadku bardzo silnych zabrudzeń pozostaw na 10 minut, potem przetrzyj szczotką i spłucz wodą.
  • Aby otworzyć zakrętkę: silnie chwycić w oznakowanym miejscach i pokonując opór odkręcić w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Aby zamknąć : zakręcić do oporu zgodnie z ruchem wskazówek zegara.
  • Nie używać do czyszczenia innych powierzchni niż muszla klozetowa. Nie używać do metalu, marmuru, drewna i emalii. W przypadku wątpliwości wypróbować działanie na niewidocznym fragmencie powierzchni.
  • Produkt należy przechowywać wyłącznie w oryginalnym pojemniku, odpornym na korozje o odpornej powłoce wewnętrznej. Zawartość i pojemnik usuwać na odpowiednie składowiska odpadów lub do firm recyklingowych zgodnie z lokalnymi i krajowymi przepisami.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Uwaga! Może powodować korozję metali. Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Zawiera: kwas mrówkowy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazywać pojemnik lub etykietę. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąc soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć . nadal płukać. W przypadku utrzymania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością ody z mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Opakowanie: 750 ml

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl