KolorowyKoszyk.pl

Jak pozbyć się kreta z ogrodu? - najskuteczniejsze odstraszacze na krety

Marzy Ci się piękna zielona murawa, ale w Twoim ogrodzie zadomowił się kret, który „ozdabia” trawnik mało atrakcyjnymi kopcami? Jego działania mogą także zaszkodzić roślinom. Kopiąc swoje tunele w poszukiwaniu pożywienia, bardzo często uszkadza systemy korzeniowe krzewów, kwiatów oraz uprawianych w ogrodzie warzyw. Pamiętaj jednak, że kret jest pod ochroną, więc aby się go pozbyć, należy stosować odpowiednie metody, które nie wyrządzą mu krzywdy.

Poznaj sposób na kreta

W ofercie naszego sklepu znajdziesz skuteczne sposoby na pozbycie się kreta w humanitarny sposób, a więc bez naruszania zasad traktowania zwierząt pod ochroną. W końcu to nieszkodliwy gryzoń, który szuka pożywienia, by przeżyć. Dlatego najlepszą metodą, by nie niszczył dalej Twojego ogrodu jest zachęcenie go, by opuścił teren. Najskuteczniejsze odstraszacze na krety wydzielają nieprzyjemny zapach, bądź emitują fale dźwiękowe i drgania, które zmusza zwierzę do porzucenia swojej nory. Warto postawić na produkty od renomowanej firmy BROS, której zaufało już wielu właścicieli ogrodów. Skuteczny środek na krety pozwoli łatwo i szybko pozbyć się problemu. Ciesz się pięknym trawnikiem i czystym sumieniem.

Najskuteczniejsze odstraszacze na krety

W bogatej ofercie znajdziesz wiele produktów, które pozwolą skutecznie wypędzić kreta z Twojej posesji. Możesz wybrać na przykład karbid, który wystarczy rozsypać w ziemi. Wydziela on nieprzyjemny zapach, który rozchodzi się po tunelach i zmusza zwierzę do opuszczenia terenu. Skuteczny odstraszacz na krety to także płyn, który należy wlać do kopca i przysypać. Działa on nawet do sześciu dni. W tym czasie gryzoń zdąży zrazić się i nie wróci na Twój ogród. Dobrym wyborem będą także świece. Po zapaleniu wydzielają jasny dym. Opary substancji aktywnej wypełniają korytarze, dzięki czemu opuszcza ono zajmowany teren.

Możesz również postawić na soniczny odstraszacz na krety, który zabezpiecza teren o powierzchni nawet 800-1000 metrów kwadratowych. Dzięki niemu nie musisz używać środków chemicznych. Tego rodzaju produkty emitują one fale dźwiękowe oraz drgania o dużej sile działania, które skutecznie płoszą zwierzę. Dobrą metodą jest także zastawienie pułapki. Po schwytaniu kreta możesz go wywieźć i wypuścić daleko od swojej działki.

Zaopatrz się w najskuteczniejsze odstraszacze na krety i pozbądź się niechcianego lokatora ze swojego ogrodu. Karbid, płyny, świece, a także urządzenia soniczne i pułapki to metody, dzięki którym wypłoszysz kreta w humanitarny sposób. Zamów już dziś i przywróć estetyczny wygląd swojej posesji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl