KolorowyKoszyk.pl

Command haczyki do obrazów – poznaj praktyczne rozwiązania

Istnieje wiele sposobów na zawieszenie ramek ze zdjęciami, obrazów czy dekoracji na ścianie. Najpopularniejszym z nich, jest użycie młotka i gwoździ lub wiertarki i kołków. Wiąże się to jednak ze sporą ilością kurzu, pyłu i poświęceniu dużej ilości czasu. Warto postawić na szybkie, nowoczesne rozwiązania, które nie wymagają sprzętów, a jedynie kilku minut prostej pracy.

 

Praktyczne haczyki

Świetnym rozwiązaniem są Command haczyki do obrazów. Dzięki nim dekoracja w kilka chwil będzie mogła pojawić się na ścianie. To wysokiej jakości komponenty, które pozwalają zawiesić zarówno obrazy z linką, jak i z uchwytem. Nie niszczą powierzchni ściany, ani dekoracji. W naszym sklepie możesz znaleźć haczyki Command do obrazów dużych, których waga nie przekracza 3,6 kg, jak i do mniejszych wariantów do 1,8 kg. Dzięki temu możesz dopasować wielkość haczyka do swoich potrzeb. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w przypadku tworzenia całej galerii, w której chcesz umieścić obrazy o różnych wielkościach. Niektóre dekoracje, zamiast specjalnych otworów mają z tyłu zamontowaną specjalną linkę. Wymagają one nieco innego sytemu montażu, o co zadbała marka Command. Haczyki do obrazów tego typu również z łatwością przytwierdzisz do powierzchni.

Command haczyki do obrazów – poznaj praktyczne rozwiązania

Haczyki do wieszania obrazów – szybki montaż

Dzięki temu, że uchwyt jest całkowicie schowany pod obrazem, aranżacja prezentuje się estetycznie i stylowo. Z łatwością zdejmiesz ramę, by ją wyczyścić lub w tym samym miejscu powiesić inną dekorację. Innowacyjny system mocowań sprawia, że zupełnie zmienisz podejście do dekorowania przestrzeni. Bez młotka, wiertarki, gwoździ czy kołków, a co za tym idzie z zachowaniem czystej przestrzenni pozbawionej unoszącego się pyłu.

Wybierając haczyki do wieszania obrazów zwróć uwagę na to, jaki ciężar możesz na nich zawiesić. Wszelkie informacje znajdziesz na opakowaniu. Najlepiej montować je na gładkich powierzchniach. Zanim przykleisz pasek, odtłuść ją spirytusem i poczekaj aż wyschnie. Następnie rozdziel paski, które znajdziesz w zestawie i zdejmij papier ochronny z napisem „wall side”. Przyklej go w miejscu, w którym ma zawisnąć obraz i przyciskaj przez 30 sekund. Następnie usuń niebieski papierek i mocno dociśnij haczyk, również przez pół minuty. Im mocniej będziesz dociskać, tym lepiej zadziała klej. Odczekaj godzinę, by substancja mogła osiągnąć maksymalną moc i powieś wybraną ramkę.

Dzięki temu, że haczyki Command do obrazów są wielorazowe, w kilka chwil możesz je usunąć z powierzchni i przy użyciu nowego paska zamontować w innym miejscu. Wystarczy wolno, pociągnąć w dół, równolegle do ściany wystającą część paska. Kiedy rozciągnie się na około 30 cm haczyk się odczepi. Proste i szybkie rozwiązanie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl